Kreta Info

Fototuras

Fototour Crete

Nuotraukoje: mano mylimas sefas ir vienas geriausiu Kretos fotografu G. Desipris

Fototuras arba kaip gimsta ir įgyvendinamos idėjos. Žiemą, lietingą deną gurkšnojant kava su šefu, pasidalinau mintimi, kad noriu organizuoti foto turus, nes tai įdomu ir naudinga. Žmonės, atostogaudami Kretoje, daug keliauja, pamato gausybę nuostabiu gamtos ir istorijos paminklų, vienuolynų, paplūdiių ir tarpeklių, bei nepakartojamų vaizdų. Dažnas bando megejiškai juos fotografuoti, ir tenka išgirsti, gaila, esu tik mėgėjas. Tad sakau šefui, kodel nepadėjus tiems žmonės ir nesuteikus jiems galimybės ir pakeliauti po Kretą, ir pasimokyti fotografuoti? Kadangi mano bosas pats profesionalus fotografas, sako, ok, daryk, paremsiu. Štai taip ir gimė idėja FOTOTURAS.

Foto Tour Heraklionas

Ši eksursija Kretoje – tai tarsi fotografijos mokykla atostogų Kretoje metu. Jūs turėsite galimybę pasimokyti ir gauti patarimų bei pamokelių iš geriausių Kretos Fotografų sąjungos narių, fotografijos kūrėjų. Tai gera proga susipažinti su Kreta, pakeliauti po salą ir įamžinti jos grožį profesionaliai. Žmonės, turintys meninę gyslelę tikrai nepraleiskit tokios progos. Kas gali būti maloniau, pvz: atostgos, Kreta, eskursija pėsčiomis po gražiausias Herakliono vietas su profeionaliu fotografu, vedančiu fototura. Ir susipžįstate su miestu, ir jį įamžinate savo nuotraukose, ir pasimokote fotografijos paslapčių?

P.S

Dažnai sulaukiu tiek kolegų tiek turistų klausimų, ar turiu savo kompaniją Kretoje ar dirbu kažkam. Atsakymas labai paprastas: nors ir dirbu komapnijai TOURING CLUB CRETE, jai vadovauja labai kreatyvus, kūrybingas ir atviro mąstymo žmogus, leidžiantis savo darbuotojams kurti, sudarinėti maršrutus, patiems įgyvendinti idėjas. Atsižvelgiama į darbuotojų uomonę, patirtį, pasiūlymus. Ir už tai dosniai atlygina. Kas gi gali būti geriau?  Todėl jaučiuosi taip, lyg nedirbčiau kažkieno kompanijoje, o dirbčiau savarankiškai. Nors iš tiesų, tai didžiausias malonumas būti tokios kompanijos kaip Touring Club Crete komandos nariu.