Kreta Info

Balos-Gramvoussa

20-grambousa-balos-620x245

Ypatinga ekskursija ypatingiems turistams – Balos lagūna ir Gramvousos sala. Keliaujame i Vakarinę Kretos dalį, i pačią “vakariausią” Kreą. Pirmas sustojimas taip vadinamas “techninis” – kavoms, WC, pusryciams. Jis būna kaimelyje, netoli Rethimno. Po sustojimo traukiame toliau į Vakarus, pravažiuojame Chaniją, ir pasiekiame Kissamos uostą, kur mūsų laukia laivai.

Kelionė laivu trunka nepilną valandą ir tikrai neprailgsta, nes yra galimybe mėgautis nuostabia gamta, pamatyti uolas, kurios, sakoma,  kadaise buvo laivų taisylkomis, ir yra iškilusios šešis-devynis metrus virš vandens. Kodel jos taip aukštai. Atsakymas jus tikrai nustebins. Koks jis? Sužinosite kelionės metu. Besigrožint gamta netruksime pasiekti pirmąjį kelionės tikslą:

Balos lagūna garsėja savo tyru, skaidriu mėlynu vandeniu ir nepaprasto grožio smėlio paplūdimiu, kuris įeina į Pasaulio gražiausių paplūdimių top dešimtuką. Atplaukus jūsų laukia laisvas laikas paplūdimyje (apie 3val) ir pietūs laive.

Po Balos lagūnus laivu plauksime į Gramvousos salą (plaukiame apie 20 min). Gramvousoje jūsų laukia laisvas laikas smėlėtame paplūdimyje, venecijietiškos tvirtovės, iš kur matosi trijų skirtingų jūrų susiliejimas, lankymas. Po Gramvousos grįšime į Kissamos uostą ir persėdę į autobusą trauksime viešbučių link.

 

8-grambousa-balos-185x135 9-grambousa-balos-185x135 11-grambousa-balos-185x135